BIP Szkoły Podstawowej nr 1
im. Obrońców Wybrzeża  w Żukowie

Nauczyciele

 

Nauczyciele w roku szkolnym 2018/2019

LP.

NAZWISKO I IMIĘ

NAUCZANY PRZEDMIOT

1

Adamczyk Barbara

historia

2

Adamczyk Szymon

wychowanie fizyczne

3

Belgrau Justyna

muzyka

4

Bielawa-Belka Wiesława

edukacja wczesnoszkolna

5

Bobrowska Anita

język angielski

6

Boniec Grażyna

edukacja wczesnoszkolna

7

Borzeszkowska Iwona

świetlica

8

Bundt Bogumiła

edukacja wczesnoszkolna

9

Ciach Bernadeta

język polski

10

Cirocka Iwona

religia

11

Cyman Kinga

matematyka

12

Czajkowska Katarzyna

język angielski

13

Czachorowski Przemysław

geografia

14

Czonstke Monika

język polski

15

Drewing Iwona

wychowanie przedszkolne

16

Durkiewicz Emilia

plastyka

17

Dymek Aleksandra

psycholog

18

Fic Alina

język polski

19

Formela Sebastian

wychowanie fizyczne

20

Formella Beata

edukacja wczesnoszkolna

21

Gleinke Grażyna

edukacja wczesnoszkolna, język kaszubski

22

Gliszczyńska Magdalena

przyroda

23

Goszka Stoltmann Dorota

plastyka

24

Górska Marzena

edukacja wczesnoszkolna

25

Grabowska-Sulka Katarzyna

pedagog

26

Grajkowska Karolina

religia

27

Gruba Hanna

nauczyciel wspomagający, j. kaszubski

28

Grześkowiak Karolina

język polski

29

Kamiński Mirosław

technika, informatyka

 30

Kapica Gabriela

pedagog

31

Karcz Katarzyna

biblioteka

32

Karwowska Sylwia

wychowanie fizyczne

33

Klein Beata

język polski

34

Komarnicka Anita

język angielski

35

Kukielska Helena

edukacja wczesnoszkolna

36

Kuklińska Edyta

język angielski

37

Kurkowska Małgorzata

edukacja wczesnoszkolna

38

Kwidzińska Kalina

edukacja wczesnoszkolna

39

Labuda Agnieszka

język angielski

40

Laskowski Ireneusz

religia

41

Lewandowska Joanna

przyroda, matematyka

42

Majkowska Anna

edukacja wczesnoszkolna

43

Makrocka-Ropel Danuta

wychowanie przedszkolne

44

Marchewicz Aneta

nauczyciel wspomagający

45

Mialik Aleksandra

język polski

46

Michalska Beata

przyroda

47

Miłejko Sandra

świetlica

48

Miotk Dariusz

wychowanie fizyczne

49

Niemczyk-Schmidt Ewa

wychowanie przedszkolne

50

Piekarska Paulina

język angielski

51

Pranczk Dominika

wychowanie przedszkolne

52

Praska-Wenderlich Anetta

matematyka

53

Podolska Martyna

muzyka

54

Rokita Justyna

matematyka

55

Rosener Anetta

przyroda

56

Rzepka Agnieszka

nauczyciel wspomagający, plastyka

57

Schmidt Agata

matematyka

58

Socha Ewa

logopeda

59

Sreberska Iwona

biblioteka

60

Stępień Katarzyna

świetlica

61

Stobba - Kur Paulina

nauczyciel wspomagający

62

Stubińska-Nalewajek Renata

informatyka

63

Szlachetka Krystyna

rewalidacja

64

Szulman Katarzyna

wychowanie fizyczne

65

Szymański Sławomir

informatyka, technika

66

Świerczewska Dorota

logopedia

67

Wicki Ryszard

historia, etyka

68

Wilczewska - Topka Barbara

wychowanie przedszkolne

69

Wójtowicz-Bandziak Anna

nauczyciel wspomagający

70

Wydrowska Wioletta

edukacja wczesnoszkolna

71

Zender Małgorzata

świetlica

72

Zielińska Marzena

matematyka

 

 

 

 
[ Cookies - info ]Oprogramowanie CMS: DragoN-NogarD © ( www: http://nogard.pl )