BIP Szkoły Podstawowej nr 1
im. Obrońców Wybrzeża  w Żukowie

Nauczyciele

Nauczyciele pracujący w naszej szkole:

 
LP. NAZWISKO I IMIĘ NAUCZANY PRZEDMIOT
1 Adamczyk Barbara nauczanie zintegrowane
2
Bekier Anna
matematyka
3
Belgrau Justyna
muzyka
4 Bielawa-Belka Wiesława nauczanie zintegrowane
5
Bobrowska Anita
język angielski
6 Boniec Grażyna nauczanie zintegrowane
7
Borzeszkowska Iwona
świetlica
8 Bundt Bogumiła nauczanie zintegrowane
9 Ciach Bernadeta język polski
10 Cirocka Iwona religia
11 Czachorowska Edyta muzyka
12 Czonstke Monika język polski
13 Drewing Iwona wychowanie przedszkolne
14
Dymek Aleksandra
psycholog
15 Formela Sebastian wychowanie fizyczne
16 Formella Beata nauczanie zintegrowane
17 Gleinke Grażyna nauczanie zintegrowane, język kaszubski
18 Gliszczyńska Magdalena przyroda
19 Goszka Stoltmann Dorota nauczanie zintegrowane, plastyka
20 Górska Marzena nauczanie zintegrowane
21 Grabowska-Sulka Katarzyna pedagog
22
Grajkowska Karolina
religia
23 Gruba Hanna nauczyciel wspomagający, j. kaszubski
24 Grześkowiak Karolina język polski
25 Jakubowska-Hope Iwona świetlica
26 Kapica Gabriela pedagog
27 Karcz Katarzyna biblioteka
28 Karwowska Sylwia wychowanie fizyczne
29 Kamiński Mirosław technika, informatyka
30 Klein Beata język polski
31 Komarnicka Anita język angielski
32 Konkel Paulina nauczanie zintegrowane,
33 Kuklińska Edyta język angielski
34 Kukielska Helena nauczanie zintegrowane
35 Kurkowska Małgorzata wicedyrektor
36 Kwidzińska Kalina nauczanie zintegrowane
37 Labuda Agnieszka wicedyrektor, język angielski
38 Laskowski Ireneusz religia
39 Lewandowska Joanna przyroda, matematyka
40 Majkowska Anna edukacja wczesnoszkolna
41 Miłejko Sandra świetlica
42 Makrocka-Ropel Danuta wychowanie przedszkolne
43 Manista Jadwiga nauczanie zintegrowane
44 Marchewicz Aneta edukacja wczesnoszkolna
45
Michalska Beata
przyroda
46 Miotk Dariusz wychowanie fizyczne
47 Pawlak Małgorzata edukacja wczesnoszkolna
48
Piekarska Paulina
język angielski
49 Pranczk Dominika wychowanie przedszkolne
50 Ruchniewicz Monika język angielski
51 Rokita Justyna matematyka
52 Rosener Anetta przyroda
53 Rzepka Agnieszka nauczyciel wspomagający
54 Rybakowska Mirela nauczanie zintegrowane
55 Schmidt Agata matematyka
56 Sreberska Iwona biblioteka
57
Stachowiak Anna
język angielski
58 Stubińska-Nalewajek Renata dyrektor
59 Stępień Katarzyna świetlica
60
Stobba - Kur Paulina
nauczyciel wspomagający
61 Socha Ewa logopeda
62 Szymański Sławomir informatyka
63
Szmigielska Karolina
język polski
64 Szulman Katarzyna wychowanie fizyczne
65 Szlachetka Krystyna rewalidacja
66 Świerczewska Dorota logopedia
67 Wicki Ryszard historia, etyka
68 Wilczewska - Topka Barbara wychowanie przedszkolne
69
Wójtowicz-Bandziak Anna
nauczyciel wspomagający
70 Wydrowska Wioletta nauczanie zintegrowane
71 Zielińska Marzena matematyka
72 Żuromska-Górczak Dorota plastyka
     
   
 
   
   
   
 
 
   
   
   
 
[ Cookies - info ]Oprogramowanie CMS: DragoN-NogarD © ( www: http://nogard.pl )